Термін подачі документів та проведення співбесіди для здобуття ступеня Доктора філософії (PhD)

Початок прийому заяв, документів  та проходження  співбесід

упродовж року

Документи, необхідні для вступу

Документ Примітка
1. Заява-анкета
2. Оригінал та копія національного паспорту

- або інший документ, що засвідчує особу без громадянстваз з оформленою візою типу Д (04/12) для країн з візовим порядком в'їзду, яка видається консульскими установами України за ордоном на підставі запрошень на навчання, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

За наявності подаються оригінали та копії таих документів:

- посвідка на постійне, або тимчасове проживання в Україні;

-дипломатична картка МЗС України.

3. Оригінал та копія  диплома магістра (спеціаліста) Диплом магістра (спеціаліста), виданий не в Україні,  має бути засвідчений та легалізований (апостильований). Потрібно надати для нього переклад українською мовою, засвідчений нотаріально.
4. Оригінал та копія документа (додаток до диплома магістра (спеціаліста)), в якому  міститься інформація про успішність Документ додаток до диплома магістра (спеціаліста)), виданий не в Україні  має бути засвідчений та легалізований (апостильований). Потрібно надати для нього переклад українською мовою, засвідчений нотаріально.
5. Протокол співбесіди з майбутнім науковим керівником
6. Резюме (CV)

7. Список і ксерокопії  надрукованих наукових робіт та винахідів за наявності
8. Рекомендацію для вступу до аспірантури
за наявності

Правила виїзду та перебування на території України

Іноземці для навчання в Україні повинні отримати у встановленому порядку довгострокову в'їзну візу типу «D» (мета поїздки: навчання), якщо інше не передбачено законодавством України.

Іноземцям, які прибули в Україну з метою навчання, потрібноотримати посвідку на тимчасове проживання в Україні з урахуванням дотримання строків, визначених законодавством для оформлення таких документів.

Оформлення Посвідки на тимчасове проживання в Україні

Для отримання Посвідки на тимчасове проживання в Україні іноземний громадянин в трьохденний термін після прибуття в Україну повинен подати наступні документи  за адресою пров. Маяковського, 7, каб.5.:

1. Заява
  2. Паспорт з в'їзною візою типу «D», якщо інше не передбачено законодавством та міжнародними договорами України, та копії сторінок паспорта з особистими даними і візою.
  3. Переклад українською мовою сторінки паспорта з особистими даними, завірений нотаріусом.
  4. Квитанцію про сплату державного мита.
  5. 4 фотографії розміром 3,5x4,5 см (на матовому папері).
  6. Медичний страховий поліс.

Медичне обслуговування

Одеський національний університет імені І.І.Мечникова не несе відповідальності за медичне обслуговування студентів. Медичне обслуговування студентів здійснюється на підставі медичного страхового поліса, який вони повинні мати при навчанні в університеті.