Кредитна мобільність

Іноземні студенти, які бажають навчатися один або два семестри в ОНУ (кредитна мобільність), мають звернутися в Центр підвищення наукової та освітньої кваліфікації Інституту міжнародної освіти.

Адреса електронної пошти:

Вартість навчання

Курси української/російської  мови

Одеський національний університет імені І.І.Мечникова запрошує іноземних громадян на курси української/російської мови. Курси призначені для слухачів з різними рівнями володіння українською/ російською мовою.

На початку навчання кожен слухач курсів проходить тестування для визначення рівня володіння мовою. За результатами тестування для слухача підбирається відповідна програма з урахуванням рівня володіння мовою, побажаннями та комунікативними потребами.

Запропоновані в ОНУ імені І.І.Мечникова навчальні програми з української/російської мови відповідають сучасним вимогам володіння іноземною мовою Common European Framework of Reference. Програми курсів передбачають придбання іноземними слухачами міцної граматичної бази, активізацію мовних навичок, знайомство з українською/російською класичною літературою, історією та мистецтвом України. Навчальну програму органічно доповнюють екскурсії по Одесі, відвідування музеїв, театрів, виставок, спілкування з носіями мови.

Заняття проводять висококваліфіковані викладачі кафедри мовної і загальногуманітарної підготовки іноземців, що мають великий досвід в галузі викладання російської та української мов як іноземних.

Тривалість і форма навчання (індивідуально або в групі) залежить від рівня володіння мовою і побажань слухачів.

Вартість навчання