День Китайської Народної Республіки

Вітаємо з Днем Китайської Народної Республіки. Миру, добра і процвітання всім Вам, шановні китайські друзі!

Щасливого Китайського Нового Року!!!

На передодні 2018 року інститут міжнародної освіти ОНУ іменні І.І. Мечникова організував для іноземних студентів новорічний квест "У пошуках Діда Мороза і Снігуроньки". На свято зібралися студенти і слухачі підготовчого відділення з Африки, Китаю, Швейцарії, Австрії та інших країн.
Бажаючі взяти участь у розвагах були розділені на три рівноцінні команди, кожна з яких повинна була якомога швидше пройти чотири обов'язкові випробування, в тому числі кросворд-загадка, складання мозаїки на новорічну тематику, складання новорічного привітання, показ слів за допомогою жестів і міміки, відомий, як дитяча гра «Крокодил», і пошук зображень певної тематики, а накінець - виконання новорічної пісні «В лесу родилась елочка». Однак насправді, як зазвичай і буває на святі, ніхто не програв і ніхто не залишився незадоволеним. Всі разом знайшли Діда Мороза і Снігуроньку. Всі учасники новорічного квесту, крім адреналіну і позитивного настрою, отримали солодкі презенти від Діда Мороза.

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ НАУКИ В ІНСТИТУТІ МІЖНАРОДНОЇ ОСВІТИ ОНУ ім. І.І.МЕЧНИКОВА

10-17 листопада 2017 року для іноземних слухачів підготовчого відділення та іноземних студентів в Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова (ОНУ) інститут міжнародної освіти організував заходи, присвячені Всесвітньому дню науки.
«Майбутнє вже поруч: наукові досягнення різних країн світу»
Про важливість розвитку науки, техніки і нових технологій, а також наукові досягнення ОНУ розповіли директор ІМО к.х.н., доц. Солдаткіна Л.М., провідний фахівець ІМО Новотна В.О. і фахівець ІМО Заврічко М.А. Іноземні слухачі підготовчого відділення виступили з доповідями про наукові відкриття в своїх країнах: Тхебет Недер (Туніс), Метеліцина Аліна (Німеччина), Башер Ахмет Тан (Туреччина).
В рамках заходів, присвячених Дню науки, іноземні слухачі разом зі старшим викладачем ІМО Івлевою С. Н. відвідали Одеський археологічний музей.
Участь іноземних студентів і слухачів підготовчого відділення в заходах, присвячених Дню науки, викликає у них інтерес до науки, допомагає позбутися помилкових міфів про науковий прогрес, а також нагадує про необхідність використання наукових досягнень на благо людської цивілізації.