12 вересня 2017 року в ОНУ имені І.І. Мечникова відбулася зустріч з делегацією Китайського Центру Талантів і Технологій, який являється партнером Державного управління по справах іноземних спеціалістів в Китайській Народній Республіці.
В зустрічі прийняли участь проректор Скороход С.Ф., директор ІМО Солдаткіна Л.М., зав.підготовчого відділення Крючкова Н.М. В ході зустрічі обговорювалися питання в області направлення китайських спеціалістів для навчання в нашому університеті і запрошення спеціалістів ОНУ імені І.І. Мечникова для обміну досвідом в Китайській Народній Республіці.

 

 До Дня фізичної культури та спорту, 9 вересня в ОНУ імені І.І.Мечникова відбувся другий #МечниковСтартФест, який об'єднав першокурсників всіх факультетів та інститутів нашої університетської родини. Пишаємось нашими першокурсниками!!!

В рамках двухстороннего соглашения между ОНУ имени И.И. Мечникова и Университетом Экономики и Технологий – ТОВВ (Анкара, Турция) с 10.06.2016 по 07.08.2016 группа турецких студентов из 12 человек (специальность «Экономика и предпринимательство», бакалавры) проходили курс языковой подготовки по русскому языку на подготовительном отделении для иностранных граждан Института международного образования ОНУ имени И.И. Мечникова.