• Американські студії
  • Громадське управління
  • Державна політика
  • Екологія/охорона довкілля
  • Економіка (теоретичні напрямки)
  • Журналістика/ засоби масової комунікації
  • Інженерні науки
  • Інформаційні науки
  • Історія
  • Історія, критика або менеджмент у галузі культури та театру
  • Комп'ютерні науки
  • Лінгвістика/ прикладна лінгвістика
  • Література
  • Матеріалознавство
  • Мистецтво (живопис, скульптура, музика, кіно, театр, фотографія,хореографія)/ мистецтвознавство)
  • Міжнародні відносини
  • Музеєзнавство
  • Освіта/управління в галузі освіти
  • Охорона здоров'я
  • Охорона історичної спадщини
  • Педагогіка
  • Політичні науки
  • Правознавство
  • Психологія
  • Релігійні студії
  • Соціальна робота
  • Соціологія
  • Українознавчі студії
  • Фізика
  • Філософія
  • Фольклор
  • Хімія

Вимоги до кандидатів:

• мати українське громадянство та проживати в Україні
  • володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в
  • англомовному академічному середовищі
  • мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії (у серпні 2016 р.)
  • повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно вимог візи J-1

Умови гранту:

• оплата навчання в університеті
  • щомісячна стипендія
  • медичне страхування
  • квиток в обидва боки

Документи на конкурс та вимоги до їх оформлення:

Претендентам необхідно подати до Офісу Програми імені Фулбрайта комплект документів, до якого входять:

• [анкета]
  • обов'язкові додаткові форми
  • три рекомендаційні листи
  • копії всіх документів про вищу освіту, які свідчать про отриману кваліфікацію, ступінь чи звання  (дипломи з додатками, сертифікати тощо)/ або копія залікової книжки для студентів 3-6-х курсів, які ще не отримали диплом на момент конкурсу
  • портфоліо(для кандидатів з творчих напрямків)

Відбір учасників на конкурсній основі відбувається в Україні й передбачає наступні етапи:

• перевірку документів щодо повноти їх заповнення та відповідності заявників вимогам конкурсу (травень 2015)
  • рецензування робіт американськими та українськими фахівцями та визначення осіб, які вийшли до півфіналу (червень-липень 2015)
  •  співбесіда англійською мовою з учасниками півфіналу та відбір фіналістів американсько-українською комісією (середина вересня 2015)
  •  затвердження рекомендованих кандидатів та визначення університетів для фіналістів програми (січень-квітень 2016)
  •  початок навчання/гранту –серпень-вересень 2016 року.

Фіналісти Програми складатимуть комп'ютерний тест TOEFL iBT (Internet-based Test of English as a Foreign Language) та GRE General Test (Graduate Record Examination) у жовтні 2015 року.

Фіналісти програми з юридичних спеціальностей складатимуть лише TOEFL.

Офіс Програми імені Фулбрайта відшкодовує учасникам конкурсу витрати на проїзд та перебування у Києві під час співбесіди; оплачує комп'ютерне тестування для фіналістів програми; надає візову підтримку стипендіатам.

Документи приймають до 16 травня 2015.

Координатор програми — Інна Бариш This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.