Напрями стажування

1.  Біологія, фізика, хімія, геологія
  2.  Математика, комп’ютерні технології
  3.  міжнародне право.

(завантажити повний перелік напрямів стажування)

Як взяти участь у конкурсі

1.  Самостійно обрати ВНЗ (з переліку провідних ВНЗ світу, завантажити  повний перелік )
  2.  Звернутися до обраного ВНЗ за письмовою згодою на навчання
  3.  Подати до Конкурсної комісії ОНУ аплікаційну форму, а також документ про володіння іноземною мовою та згоду приймаючого університету ( завантажити аплікаційну форму)

Грант Міністерства покриває

1.  Індивідуальні витрати (проживання, харчування, обов'язкове медичне страхування, дорогу з України до місця навчання та у зворотному напрямку)
  2.  Оплату освітніх послуг закордонного ВНЗ

Документи приймаються до 10.00 24 квітня 2013 р. у Центрі наукової та освітянської мобільності ОНУ за адресою: Дворянська, 2 (головний корпус університету), 3 поверх, ауд. 86, 87

Контактна особа: Кулініч Світлана Анатоліївна, Зав. Центру наукової та освітянської мобільності ІМО ОНУ

Адреса: Дворянська, 2 (головний корпус  ОНУ), 3 поверх, ауд. 86.