Оголошено набір на 7-у сесію Школи європейських студій EU Study Days in Ukraine (Школа європейських студій в Україні) Одеса 2-6 квітня 2014 р.

Школа дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ:

- дізнатися більше про Європейський Союз від найкращих фахівців з Європейського
Союзу та Україні;
-глибоко вивчити основні питання відносин між Україною та Європейським Союзом  в усіх ключових сферах (політика, економіка, енергетика, візові питання, освіта,  права людини);
-дістати можливість спілкування з представниками інституцій Євросоюзу, провідними експертами та науковцями;

- створити мережу активних освічених молодих людей, що підтримують європейську інтеграцію України.

До участі у Школі запрошуються студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ, що здобули (здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії,  право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія.

Участь у Школі є безкоштовною. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників Школи з інших міст.

Набір учасників Школи відбуватиметься на конкурсній основі.

Дедлайн подання заявок 18 березня 2014 р.

Більше інформації можна дізнатися у координаційної групи проекту:
тел.: 097 321 47 30,

або на сайті школи: http://eustudydays.com/2014/03/03/eustudydays-7/