Виставка “Освіта в Канаді”

Виставка “Освіта в Канаді” – ексклюзивна подія , вдруге організована Посольством Канади в Україні, відвідає різні куточки України:

• Київ – 22 та 23 лютого 2013
  • Харків - 24 лютого 2013
  • Дніпропетровськ - 26 лютого 2013

Відвідати виставку запрошуються учні шкіл та їх батьки, студенти, представники освітніх закладів та усі бажаючі дізнатись про переваги освіти в Канаді.

Кількість квитків на відвідування виставки "Освіта в Канаді" обмежена.
Щоб отримати запрошення, необхідно заздалегідь заповнити реєстраційну анкету.

Учасниками виставки є 25 провідних канадських університетів, коледжів, шкіл та мовних закладів, що пропонують найширший спектр освітніх ступенів з міжнародним визнанням, якість програм яких визнана урядом Канади.

Відвідувачі виставки отримають повну інформацію щодо діючої системи освіти в Канаді, дізнаються про вищі навчальні заклади, коледжі та школи, їх традиції та концепції.

Представники навчальних закладів нададуть інформацію про сам заклад, його спеціалізацію, унікальні програми , умови вступу, інформацію про проживання і дозвілля тощо.

На виставці будуть представленіусі можливі типи програм: мовні та шкільні програми, підготовчі вступні програми, ступеневі програми (бакалаврат, магістратура), неступеневі програми (сертифікатні та дипломні), CO-OP Програми (Навчання + Оплачуване/Неоплачуване Стажування) та учбові заклади: школи, коледжі, університети.

Відвідувачам виставки надається унікальна можливість спілкування у форматі живого діалогу із представниками Посольства Канади в Україні та отримання професійних консультацій щодо необхідного пакету документів та процедури отримання дозволу на навчання, роботи у період та позавершенню навчання та ознайомлення з програмами для молоді. Окрема увага буде надана питанням оформлення документів до подачі у Посольство.

Також, представник програми "Міжнародний досвід Канади" зможе відповісти на ваши запитання.

Детальна інформація про виставку: http://fair.educanada.com.ua/fair.html