На передодні 2018 року інститут міжнародної освіти ОНУ іменні І.І. Мечникова організував для іноземних студентів новорічний квест "У пошуках Діда Мороза і Снігуроньки". На свято зібралися студенти і слухачі підготовчого відділення з Африки, Китаю, Швейцарії, Австрії та інших країн.
Бажаючі взяти участь у розвагах були розділені на три рівноцінні команди, кожна з яких повинна була якомога швидше пройти чотири обов'язкові випробування, в тому числі кросворд-загадка, складання мозаїки на новорічну тематику, складання новорічного привітання, показ слів за допомогою жестів і міміки, відомий, як дитяча гра «Крокодил», і пошук зображень певної тематики, а накінець - виконання новорічної пісні «В лесу родилась елочка». Однак насправді, як зазвичай і буває на святі, ніхто не програв і ніхто не залишився незадоволеним. Всі разом знайшли Діда Мороза і Снігуроньку. Всі учасники новорічного квесту, крім адреналіну і позитивного настрою, отримали солодкі презенти від Діда Мороза.