ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ НАУКИ В ІНСТИТУТІ МІЖНАРОДНОЇ ОСВІТИ ОНУ ім. І.І.МЕЧНИКОВА


10-17 листопада 2017 року для іноземних слухачів підготовчого відділення та іноземних студентів в Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова (ОНУ) інститут міжнародної освіти організував заходи, присвячені Всесвітньому дню науки.
«Майбутнє вже поруч: наукові досягнення різних країн світу»
Про важливість розвитку науки, техніки і нових технологій, а також наукові досягнення ОНУ розповіли директор ІМО к.х.н., доц. Солдаткіна Л.М., провідний фахівець ІМО Новотна В.О. і фахівець ІМО Заврічко М.А. Іноземні слухачі підготовчого відділення виступили з доповідями про наукові відкриття в своїх країнах: Тхебет Недер (Туніс), Метеліцина Аліна (Німеччина), Башер Ахмет Тан (Туреччина).
В рамках заходів, присвячених Дню науки, іноземні слухачі разом зі старшим викладачем ІМО Івлевою С. Н. відвідали Одеський археологічний музей.
Участь іноземних студентів і слухачів підготовчого відділення в заходах, присвячених Дню науки, викликає у них інтерес до науки, допомагає позбутися помилкових міфів про науковий прогрес, а також нагадує про необхідність використання наукових досягнень на благо людської цивілізації.