За підтримки ГО «Інститут міжнародної академічної та наукової співпраці»
 
17.04.2012 - 21.04.2012
 
(Відень (Австрія), Братислава (Словаччина) та Будапешт (Угорщина).

Умови участі:

Цільовою авдиторією даного заходу є студенти, аспіранти і молоді спеціалісти з України зацікавлені у навчанні та /або проведенні наукових досліджень в Європі по стипендіальних (грантових) програмах міжнародних фондів.
 
Для участі у  Міжнародному Воркшопі «Science for Prosperity» учасники повинні надіслати  заповнену Анкету форму на е-мейл адрес організації:
Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. та  оплатити авансовий платіж у розмірі 500 грн. не пізніше 25.03.2012
 
Організаційний внесок складає – 175 Євро і 500 грн. та покриває наступне: проїзд за маршрутом (автобус «євро-клас»), проживання та сніданки в готелях (1 ніч – м. Дьйор; 1 ніч – м. Відень, 1 ніч – м. Будапешт), навчально–методичну програму,  адміністративні збори відвідуваних інституцій (робочі зустрічі в ОБСЄ,у Штаб квартирі ООН, у штаб квартирі Вишеградського фонду,  в Центрально Європейському Університеті), навчальні матеріали, екскурсійну програму.
 
Робоча мова  - англійська (для ефективної участі в заходах програми вимагається знання мови не нижче середнього рівня «pre-intermediate»).
Участь у даному заході вимагає дотримання ділового  дресс-коду в продовж робочих зустрічей.
 
Дипломи, що засвідчують участь у Міжнародному Воркшопі «Science for Prosperity» вручаються всім учасникам по завершенні програми.
 
Стосовно отримання додаткової інформації просимо звертатися:
 
Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. або за  телефонами: +38 067-670 5028, +38 063-241-1812 (Станіслав Єкімов).