Болгарія, Обзор 21 – 30 липня 2014 року 

Проект орієнтований на активних молодих людей, що мають бажання поєднати цікавий морський відпочинок на одному із найвідоміших молодіжних курортів Обзор із здобуттям нових знань та навичків для навчання та стажування за кордоном.

Навчальна програма:

  • 18 академічних годин передбачає наступні навчальні модулі:
  • «Фінансування навчання та професійних стажувань за кордоном: міжнародні наукові фонди; стипендіальні та грантові програми; процедура аплікації»;
  • «Стажування в міжнародних організаціях: можливості для громадян України, форми стажувань, волонтаріат».
  • «Аспірантура в Україні та в ЄС: відмінності, сильні сторони та недоліки».
  • «Очікування грантодавців від кандидатів: як скласти конкурентний аплікаційний пакет документів; успішна співбесіда».
  • «SWOT – аналіз кар’єри молодого науковця».

Позакласна програма:

розпочнеться із вечора знайомств у національному болгарському ресторані. Щоденно учасники літньої школи матимуть можливість оздоровитися на екологічно чистих пляжах із золотим піском, що у поєднанні із хвойними лісами утворюють унікальний мікроклімат, взяти участь у спортивних та інтелектуальних іграх. Численні бари-караоке, ресторани і дискотеки запрошують у вечірній час.

Цільова аудиторія:

студенти, аспіранти і молоді спеціалісти з України, зацікавлені у навчанні, проведенні наукових досліджень, стажуванні в Європі.

Терміни:

програма літньої школи розрахована на 10 днів із 21 липня по 30 липня. Останній термін реєстрації для участі у проекті: 01 липня 2014 р.

Місце проведення:

молодіжний курорт на узбережжі Чорного моря – Обзор. Учасники проживатимуть в комфортабельних приватних готелях. Розселення – дві особи у номері. Відстань до пляжу 150 - 250 м.

Вартість:

Огранізаційний внесок: 300 Євро + 500 грн. Організатори забезпечують:

проїзд, проживання, харчування, освітню програму та інтеграційно-розважальні заходи.

Аплікаційна форма: https://docs.google.com/forms/d/11v-sl7HqPS6M3SZqclJ-bu_9UahlwY91fUXG48UUOHk/viewform

РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ: www.imans.com.ua

Контактна інформація: e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript., тел.: +380637886291