Навчальна програма:

• 18 академічних годин передбачає наступні навчальні модулі:
  • «Фінансування навчання та професійних стажувань за кордоном: міжнародні наукові фонди; стипендіальні та грантові програми; процедура аплікації»;
  • «Стажування в міжнародних організаціях: можливості для громадян України, форми стажувань, волонтаріат».
  • «Аспірантура в Україні та в ЄС: відмінності, сильні сторони та недоліки».
  • «Очікування грантодавців від кандидатів: як скласти конкурентний аплікаційний пакет документів; успішна співбесіда».
  • «SWOT – аналіз кар’єри молодого науковця».

Позакласна програма:

розпочнеться із вечора знайомств у національному болгарському ресторані. Щоденно учасники літньої школи матимуть можливість оздоровитися на екологічно чистих пляжах із золотим піском, що у поєднанні із хвойними лісами утворюють унікальний мікроклімат, взяти участь у спортивних та інтелектуальних іграх. Численні бари-караоке, ресторани і дискотеки запрошують у вечірній час.

Цільова аудиторія:

студенти, аспіранти і молоді спеціалісти з України, зацікавлені у навчанні, проведенні наукових досліджень, стажуванні в Європі.

Терміни:

програма літньої школи розрахована на 10 днів із 21 липня по 30 липня. Останній термін реєстрації для участі у проекті: 01 липня 2014 р.

Місце проведення:

молодіжний курорт на узбережжі Чорного моря – Обзор. Учасники проживатимуть в комфортабельних приватних готелях. Розселення – дві особи у номері. Відстань до пляжу 150 - 250 м.

Вартість:

Огранізаційний внесок: 300 Євро + 500 грн. Організатори забезпечують:

проїзд, проживання, харчування, освітню програму та інтеграційно-розважальні заходи.

Аплікаційна форма: https://docs.google.com/forms/d/11v-sl7HqPS6M3SZqclJ-bu_9UahlwY91fUXG48UUOHk/viewform

РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ: www.imans.com.ua